Cofnij do gryzonie

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 708
Producenci
więcej... mniej
Wielkość psa
więcej... mniej
Waga
0 kg 25 kg
Smak
więcej... mniej
Rodzaj karmy
więcej... mniej
Karmy specjalne
więcej... mniej
Filtruj

WSZYSTKIE KATEGORIE

WSZYSTKIE KATEGORIE

Akcesoria pielęgnacyjne dla gryzoni

Oferujemy naszym Klientom akcesoria pielęgnacyjne dla gryzoni i zajęczaków. Posiadamy m.in. szampony dla gryzoni i królików, pyły kąpielowe, ściółki, maty konopne, wiórka oraz nożyczki. Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze, dlatego skupiamy się głównie na ekologicznych składnikach.

Szampony dla gryzoni i królików

Bazujemy głównie na produktach topowych firm, takich jak: DR SEIDEL czy OVER ZOO, dzięki czemu mamy pewność, ze oferowane przez nas szampony dla gryzoni i królików są produktami najwyższej jakości.

Aktualnie posiadamy delikatny szampon dla gryzoni, który posiada proteiny wełny kaszmirskiej oraz alantoinę. Dzięki nim sierść stanie się odżywiona i wzmocniona, a wrażliwa skóra zyska długotrwałą ochronę. Produkt ten polecamy dla małych zwierząt, takich jak: króliki, fretki czy świnki morskie.

W ofercie posiadamy także szampony proteinowe, dedykowane dla fretek oraz świnek morskich. Proteiny z ziaren zbóż w sposób łagodny i naturalny oczyszczą sierść i skórę pupilów.

Nie zawsze powinniśmy sięgać po szampony dla gryzoni. W niektórych przypadkach o wiele lepszym pomysłem mogą okazać się pyły do kąpieli. To naturalne, w 100% bezpieczne produkty, najczęściej składające się z pyłu bentonitowego. To doskonały produkt, który nie tylko usunie nadmiar zanieczyszczeń z futerka, ale także zadziała jako naturalny antybiotyk o działaniu antybakteryjnym. Może być wykorzystywany także do dezynfekcji ściółki w klatce dla gryzoni. Po pył do kąpieli powinni sięgnąć posiadacze szynszyli oraz koszatniczek.

Ściółka i wiórki dla gryzoni

Ściółka dla gryzoni to niezbędnik każdego futerkowego pupila. W naszym sklepie z artykułami pielęgnacyjnymi dla zwierząt oferujemy ściółkę bawełnianą – samą bądź z dodatkiem kartonów i włókien drewnianych lub celulozy i wiskozy oraz ściółkę z włókien kokosowych. Posiadamy także wiórki z czystego drewna i włókien roślinnych – naturalne lub wzbogacone o aromaty.

W naszej ofercie znajduje się również jaśkowe sianko, wzbogacone o niezbędne do prawidłowego rozwoju warzywa, owoce i zioła, pełne naturalnych witamin i minerałów.

Znaleziono 3329 produktów.

Pokazano 1-45 z 3329 pozycji
<h1>Akcesoria pielęgnacyjne dla gryzoni</h1> <p style="text-align:justify;">Oferujemy naszym Klientom <strong>akcesoria pielęgnacyjne dla gryzoni</strong> i zajęczaków. Posiadamy m.in. szampony dla gryzoni i królików, pyły kąpielowe, ściółki, maty konopne, wiórka oraz nożyczki. Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsze, dlatego skupiamy się głównie na ekologicznych składnikach.</p> <h2>Szampony dla gryzoni i królików</h2> <p style="text-align:justify;">Bazujemy głównie na produktach topowych firm, takich jak: DR SEIDEL czy OVER ZOO, dzięki czemu mamy pewność, ze oferowane przez nas <strong>szampony dla gryzoni i królików</strong> są produktami najwyższej jakości.</p> <p style="text-align:justify;">Aktualnie posiadamy delikatny szampon dla gryzoni, który posiada proteiny wełny kaszmirskiej oraz alantoinę. Dzięki nim sierść stanie się odżywiona i wzmocniona, a wrażliwa skóra zyska długotrwałą ochronę. Produkt ten polecamy dla małych zwierząt, takich jak: króliki, fretki czy świnki morskie.</p> <p style="text-align:justify;">W ofercie posiadamy także <strong>szampony proteinowe</strong>, dedykowane dla fretek oraz świnek morskich. Proteiny z ziaren zbóż w sposób łagodny i naturalny oczyszczą sierść i skórę pupilów.</p> <p style="text-align:justify;">Nie zawsze powinniśmy sięgać po szampony dla gryzoni. W niektórych przypadkach o wiele lepszym pomysłem mogą okazać się <strong>pyły do kąpieli</strong>. To naturalne, w 100% bezpieczne produkty, najczęściej składające się z pyłu bentonitowego. To doskonały produkt, który nie tylko usunie nadmiar zanieczyszczeń z futerka, ale także zadziała jako naturalny antybiotyk o działaniu antybakteryjnym. Może być wykorzystywany także do dezynfekcji ściółki w<a href="https://zoopaka.pl/male-zwierzeta/gryzonie/klatki-i-transportery/"><strong> klatce dla gryzoni</strong></a>. Po pył do kąpieli powinni sięgnąć posiadacze szynszyli oraz koszatniczek.</p> <h2>Ściółka i wiórki dla gryzoni</h2> <p style="text-align:justify;"><strong>Ściółka dla gryzoni</strong> to niezbędnik każdego futerkowego pupila. W naszym sklepie z artykułami pielęgnacyjnymi dla zwierząt oferujemy <strong>ściółkę bawełnianą</strong> – samą bądź z dodatkiem kartonów i włókien drewnianych lub celulozy i wiskozy oraz <strong>ściółkę z włókien kokosowych</strong>. Posiadamy także wiórki z czystego drewna i włókien roślinnych – naturalne lub wzbogacone o aromaty.</p> <p style="text-align:justify;">W naszej ofercie znajduje się również <strong>jaśkowe sianko</strong>, wzbogacone o niezbędne do prawidłowego rozwoju warzywa, owoce i zioła, pełne naturalnych witamin i minerałów.</p>
Facebook
Instagram