Cofnij do koty

Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
1 526
Producenci
więcej... mniej
Wielkość psa
więcej... mniej
Waga
0 kg 20 kg
Smak
więcej... mniej
Rodzaj karmy
więcej... mniej
Karmy specjalne
więcej... mniej
Filtruj

WSZYSTKIE KATEGORIE

WSZYSTKIE KATEGORIE

Akcesoria do kuwety dla kota

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór akcesoriów do kuwety dla kota, a w nich produkty potrzebne do zachowania czystości i porządku w kuwecie oraz na terenie znajdującym się wokół. Posiadamy niezbędne: łopatki do żwirku oraz do jego przesiewania, preparaty do kuwet, pochłaniacze i neutralizatory zapachu, torby do kuwet , wycieraczki oraz żwirki.

Poza akcesoriami posiadamy wiele rodzajów oraz wielkości kuwet i toalet dla kotów, w tym m.in.: kuweta narożna, czy toaleta z filtrem i łopatką.

Żwirek bentonitowy

Proponujemy Państwu w 100% naturalny i biodegrowalny żwirek bentonitowy do kuwet, który cechuje się doskonałą zdolnością pochłaniania zapachów i wilgoci. Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska, a jego resztki mogą być usuwane wraz z domowymi odpadami. Do jego głównych zalet należy: antybakteryjność, bezpyłowość oraz bezzapachowość. Żwirek nie przykleja się do futra oraz łapek naszych pupili oraz nie powoduje reakcji alergicznych.

Zabawki dla kota na patyku

Nasze pupile wymagają interesujących bodźców, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty zabawek dla kotów na patyku. Posiadamy m.in.: wędki z motylem, ważką, czy pawim piórem, a także interaktywne platformy do zabaw.

Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie futrzane myszki oraz zabawki gonitwy z kulkami.

Znaleziono 2987 produktów.

Pokazano 1-45 z 2987 pozycji
<h1>Akcesoria do kuwety dla kota</h1> <p style="text-align:justify;">W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór <strong>akcesoriów do kuwety dla kota</strong>, a w nich produkty potrzebne do zachowania czystości i porządku w kuwecie oraz na terenie znajdującym się wokół. Posiadamy niezbędne: łopatki do żwirku oraz do jego przesiewania, preparaty do kuwet, pochłaniacze i neutralizatory zapachu, torby do kuwet , wycieraczki oraz żwirki.</p> <p>Poza akcesoriami posiadamy wiele rodzajów oraz wielkości kuwet i toalet dla kotów, w tym m.in.: kuweta narożna, czy toaleta z filtrem i łopatką.</p> <p></p> <h2>Żwirek bentonitowy</h2> <p style="text-align:justify;">Proponujemy Państwu w 100% naturalny i biodegrowalny <strong>żwirek bentonitowy</strong> do kuwet, który cechuje się doskonałą zdolnością pochłaniania zapachów i wilgoci. Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska, a jego resztki mogą być usuwane wraz z domowymi odpadami. Do jego głównych zalet należy: antybakteryjność, bezpyłowość oraz bezzapachowość. Żwirek nie przykleja się do futra oraz łapek naszych pupili oraz nie powoduje reakcji alergicznych.</p> <p></p> <h2>Zabawki dla kota na patyku</h2> <p style="text-align:justify;">Nasze pupile wymagają interesujących bodźców, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty <strong>zabawek dla kotów na patyku</strong>. Posiadamy m.in.: wędki z motylem, ważką, czy pawim piórem, a także interaktywne platformy do zabaw.</p> <p style="text-align:justify;">Dodatkowo posiadamy w swojej ofercie futrzane myszki oraz zabawki gonitwy z kulkami.</p>
Facebook
Instagram