WSZYSTKIE KATEGORIE

WSZYSTKIE KATEGORIEPrzelewy24:

Przelew internetowy za pośrednictwem Przelewy24 to tzw. szybki przelew internetowy. Mogą go Państwo dokonać klikając w specjalny link do płatności, znajdujący się w mailowym potwierdzeniu rezerwacji. Przelew taki jest księgowany w czasie rzeczywistym, nawet w godzinach wieczornych i w weekendy. W ramach usługi Przelewy 24 dla wygody naszych klientów wprowadziliśmy również możliwość płatności kartami kredytowymi.

-ar9wQewLooyOAcOdMo-wxuGy6eN25_OOsAThccB 

PayPal:

U nas zapłacisz również przez PayPal! 

LsYjkuWxCMnkBFnVPST0FYvor6l21Y7COL31yApT

 

PayPal to portfel elektroniczny, umożliwiający przedsiębiorcom i konsumentom wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet. Jego użytkownicy mogą zapłacić za pomocą karty kredytowej bądź wykorzystując środki zgromadzone wcześniej na saldzie PayPal. Konto można zasilić przelewem z konta bankowego lub z innego konta PayPal.

 

 

 

 

 

 

BLIK

O13qBFow9npDZNbgZ3PozGLMYhsJWPfLLYqDRaAW

 

BLIK to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności online, dostępnych dla użytkowników sklepów internetowych, stworzona przez Polski Standard Płatności Sp. z o.o. w 2015 roku.

 

 

Przelew tradycyjny:

Przelew tradycyjny to forma płatności najczęściej używana w codziennej bankowości każdego z nas. Wystarczy się zalogować, wypełnić dane przelewu i zaakceptować transakcję. Internauci doskonale znają ten mechanizm, a Ty poniesiesz minimalne koszty obsługi transakcji! Porozmawiajmy o tym!

 

Przelew standardowy można wykonać na podane poniżej konto bankowe: 

Zoopaka Spółka Cywilna Marcin Kobyliński, Dawid Żabicki

Plac Przyjaźni 1/1, 68-200 Żary

Numer konta bankowego mBank: 16 1140 2004 0000 3202 7857 5732

Facebook
Instagram