WSZYSTKIE KATEGORIE

WSZYSTKIE KATEGORIE

Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi od 1-5 Dni Roboczych (zależne od dnia zamówienia), chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania zamówienia podano dłuższy termin. Towar wysyłany jest najczęściej w ciągu 24h.

Koszt dostawy

Kurier INPOST waga jednej paczki: do 30kg, płatne z góry - 16 zł, za pobraniem - 19 zł

Paczkomat INPOST waga jednej paczki: do 25kg, płatne z góry - 11 zł, za pobraniem - 14 zł

MAXYMALNE ROZMIARY I WIELKOŚCI PRZESYŁEK DLA INPOST PACZKOMATY

 

Paczkomat A

8 x 38 x 64 cm, max 25 kg

Paczkomat B

19 x 38 x 64, max 25 kg

Paczkomat C

41 x 38 x 64 cm, max 25 kg

 

MAXYMALNE ROZMIARY I WIELKOŚCI PRZESYŁEK DLA INPOST KURIER

 

Wymiar najdłuższego boku nie może przekraczać 120 cm, a suma boków nie może być większa niż 220 cm.

 

Jeśli przynajmniej jeden produkt (np. transporter), będzie większy niż maksymalne wymiary paczki w paczkomacie, to nie będzie możliwe wysłanie jej tą metodą. (Nie da się oszukać fizyki i włożyć transporter o dużych gabarytach do paczkomatu o ściśle określonych wymiarach) :). Listę produktów uzupełniamy i wyłączamy możliwość zamówienia takich produktów tą metodą dostawy. 

 

W przypadku, gdy gabaryty zamówienia przekraczają, wymiary paczkomatu np. Jeden transporter o małych wymiarach wejdzie do paczkomatu, ale dwa już nie wejdą, to wtedy konieczne będzie wysłanie ich jako dwie osobne paczki lub w przypadku zgody klienta, wysłanie za pomocą KURIER INPOST.

 

Sklep Zoopaka zastrzega sobie prawo do naliczania dodatkowych opłat związanych z kosztem wysyłki, w przypadku przekroczenia wymiarów paczki.

Darmowa dostawa: najtańszy środek dostawy (paczkomat INPOST) - wartość zakupów wynosi co najmniej 199 zł, waga zamówienia mniej niż 25kg. W przypadku przekroczenia podanej wagi zostanie doliczona opłata manipulacyjna, a zamówienie zostanie podzielone na kilka wysyłek w zależności od wagi i wymiarów paczki.

Facebook
Instagram